Для керівників громад та головних лікарів медичних закладів Красноградщини проведуть тренінг

У Краснограді для керівників громад та медичних закладів проведуть адвокацію щодо питань організації управління медициною в громадах.

У четвер, 25 лютого, о 10.00 в конференц-залі Красноградської районної ради в рамках проєкту «Ефективна первинна медицина в громаді» відбудеться адвокаційна зустріч з керівниками громад та головними лікарями медичних закладів Красноградського району щодо питань організації управління медичними закладами.

Під час заходу учасники дізнаються,  як громада може вплинути на збереження здоров’я її мешканців, як організувати ефективне управління мережею медичних закладів в громадах і застосовувати різні форми співробітництва, як вибрати оптимальні моделі організації надання медичної допомоги на рівні громади (юридичні аспекти).

Довідково. Проєкт «Ефективна первинна медицина в громаді» стартував на Харківщині восени 2018 року за підтримки голови Харківської обласної ради VII скликання Сергія Чернова і триватиме до квітня 2021 року. Проєкт створено задля розбудови ефективної первинної медико-санітарної допомоги у громадах Харківської області.

Нагадаємо.