Представників ОТГ навчали створювати економічний профіль громади

У Будинку рад продовжується серія тренінгів програми місцевого системного розвитку для землевпорядників об’єднаних територіальних громад-партнерів.

До участі у дводенному навчальному модулі долучилися землевпорядники та керівники напрямків економічного розвитку з десяти об’єднаних територіальних громад Харківської області, серед яких: Зачепилівська, Золочівська, Коломацька, Малинівська, Малоданилівська, Нововодолазька, Старосалтівська селищні ОТГ, Наталинська та Оскільська сільські ОТГ, а також Мереф’янська міська ОТГ.

Упродовж практичного семінару представники ОТГ сформували розуміння того, як проаналізувати власні наявні ресурси, як створювати економічний профіль громади і обирати дієві інструменти місцевого економічного розвитку для своєї громади та реалізувати їх у життя, отримали практичні поради щодо розробки покрокового плану реалізації проектів місцевого економічного розвитку.

Учасники визначили пріоритетні інструменти місцевого економічного розвитку для ОТГ та необхідні ресурси для їх реалізації. А також навчилися працювати з показниками, що характеризують стан громади, використовувати інформацію для аналізу середовища, прогнозів та плану розвитку.

Отримані теоретичні та практичні навички допоможуть представникам ОТГ у прийнятті ефективних рішень щодо використання ресурсів громади, формуванні привабливого іміджу громади для ведення економічної діяльності та залучення інвестицій.

Довідково. Програма Місцевого системного розвитку виконується Фондом «Східна Європа» у партнерстві з ТОВ «БломІнфо-Юкрейн», громадською організацією «ДЕСПРО» та Київським економічним інститутом у рамках проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку».

Нагадаємо.