Майбутнім управлінцям розповіли про основи дипломатії

Майбутні менеджери публічного управління, в рамках ознайомлення із специфікою міжнародного співробітництва відвідали Почесне консульство Словацької Республіки у Харківській, Полтавській та Сумській областях.

В рамках практичного заняття студенти ХНУМГ ім. Бекетова, разом із головою Харківської обласної ради Сергієм Черновим поспілкувалися із консулом Віктором Поповим.

Віктор Попов у ході зустрічі ознайомив студентів із управлінським досвідом та розповів свою «історію успіху».

«Однією із головних ваших навичок, як майбутніх менеджерів, має стати  вміння комунікувати з аудиторією та розуміти її, – порадив пан Попов, –  А сьогоднішнє відвідання консульства, впевнений, надасть  вам додаткові знання у сфері міжнародних відносин. Його відкриття, вважаю, наслідком того, що ми називаємо «інтеграційними процесами».

Віктор Попов у свойому виступі пов’язав інтеграційні процеси із розвитком економік країн у дуже короткий час, підкресливши, що все залежить від молоді.

Консул також розповів про можливості навчання за обміном у Словаччині для студентів, зазначивши, що країни мають схожий менталітет.  І якщо студенти бажають пройти навчання в одному з профільних університетів Словаччини, вони можуть звертатися до Почесного консульства.

Відкриття Почесного консульства у Харкові, на думку Сергія Чернова, започаткувало новий, значно продуктивніший рівень співпраці зі Словаччиною.

«У світі все вимірюється за трьома взаємопов’язаними показниками: ВВП на душу населення, рівень освіти та тривалість життя.  Коли працює економіка, створюються робочі місця  –  ці показники збільшуються. Наразі найбільша наша проблема – нестача фахівців. За молодими кадрами  майбутнє. Саме їх інтелектом та вмінням ми користуватимемося  реалізовуючи європейське майбутнє країни. Ми готові усіляко сприяти вашому розвитку та передавати свої знання. Саме для цього й відбулася сьогоднішня зустріч»резюмував голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.

Нагадаємо.