УАРОР запрошує на навчальний тренінг

Навчальний семінар-тренінг «Сучасні інструменти для протидії корупції у закупівлях» відбудеться 30 жовтня 2019 року.

Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області спільно з Харківською обласною радою, а також фахівцями антикорупційної організації Transparency International Україна проводить навчальний семінар-тренінг «Сучасні інструменти для протидії корупції у закупівлях».

На тренінгу покажуть інструменти, що дозволяють визначати пов’язаних учасників тендеру, виявляти технічних кандидатів, ненадійних виконавців і розпізнавати шахрайські та корупційні схеми.

«Ненадійний підрядник – це зірвані терміни, неякісна робота, бюджетні та репутаційні втрати. Останнім часом відбуваються стрімкі зміни у законодавстві, разом з тим удосконалюються технічні можливості електронних систем. Тому ми відчуваємо необхідність показати інструменти для ефективної роботи у сфері закупівель», – коментує GR-менеджер YouControl Наталя Чорногуб.

Зокрема, учасники тренінгу зможуть ознайомитись та протестувати функціонал аналітичної системи YouControl. Учасника покажуть, як за хвилину формується повне досьє на кожну компанію України із понад 60 джерел, відстежуються зміни та візуалізуються зв’язки.

До участі запрошуються спеціалісти, які відповідають за тендерні закупівлі міських рад міст обласного значення, міських та селищних рад міст та селищ, які є районними центрами, ОТГ, районних рад Харківської області.

Захід відбудеться 30 жовтня 2019 року за адресою: м. Харків, майдан Свободи, 5, Держпром, 2 під’їзд, 2 поверх, актова зала (вхід з 1 або 3 під’їзду).

Робота семінару: з 12:00 до 15:00.

Програма навчального семінару-тренінгу «Сучасні інструменти для протидії корупції у закупівлях» за посиланням .

Нагадаємо.