Харківський боксер переміг на турнірі в Чорногорії

В Подгориці відбувся Міжнародний турнір з боксу «Адріатична перлина». Участь у змаганнях взяли молодіжні збірні з 13 країн світу.

За підсумками турніру українці здобули 4 золоті, 3 срібні та 8 бронзових нагород. З них 1 золота, 1 срібна та 5 бронзових медалей були на рахунку харківських боксерів.

Матвій Ражба переміг у ваговій категорії до 81кг. На шляху до золотої медалі він з рахунком 4:1 здолав суперника з Фінляндії, з рахунком 5:0 – боксера з Узбекистану, а у фіналі 4:1 – росіянина Максима Каверіна.

Дмитро Пащенко став срібним призером у ваговій категорії до 49кг, поступившись у фіналі супернику з Узбекистану.

Бронзові нагороди здобули: Руслан Цикало (вагова категорія – до 52 кг), Владимир Швирло (вагова категорія – до 60кг), В’ячеслав Бригаденко (вагова категорія – до 69кг), Микита Горбатенко (вагова категорія – до 91 кг), Михайло Уланський (вагова категорія – до 91кг).

У заліку серед чоловіків збірна України посіла перше місце, а в загальнокомандному – третє. Перше місце – у збірної Узбекистану, а друге – у команди Індії.

Турнір у Чорногорії був одним з етапів підготовки молодіжної збірної України до чемпіонату світу серед молоді, який у квітні цього року прийматиме Польща.

Нагадаємо.