Заклади освіти Красноградщини презентували ще чотири реалізовані мініпроєкти

Соціальні ініціативи було впроваджено завдяки участі в обласному конкурсі розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє».

Красноградська школа імені О. І. Копиленка представила оновлений медичний кабінет, модернізація якого була здійснена в рамках обласного конкурсу «Разом в майбутнє». Зокрема, проведено капітальний ремонт приміщення та придбано все необхідне медичне устаткування.

За словами директора школи Ірини Шкуть, у закладі навчається понад 600 учнів і надання належної медичної допомоги, а також регулярне проведення профілактичних медичних оглядів у теперішній час в період пандемії у фокусі уваги. Наразі в укомплектованому кабінеті медичної сестри діти мають можливість отримати першу консультацію висококваліфікованого фахівця.

Успішно реалізований мініпроєкт представила й ініціативна група Красноградського районного центру дитячої та юнацької творчості, а саме капітально відремонтоване навчальне приміщення для організації інклюзивного навчання діток з особливими освітніми потребами.

Здобуватимуть дошкільну та загальну середню освіту тут не лише місцеві жителі, а й мешканці об’єднаних громад. Директор Тетяна Вихристюк повідомила, що приміщення для розвитку дітей з особливими освітніми потребами перетворено відповідно потребам Нової української школи в сучасне і естетичне середовище.

В рамках обласного конкурсу «Разом в майбутнє» повністю відремонтовано центральний ганок і благоустроєно подвір’я Красноградського багатопрофільного ліцею. А також здобувши перемогу у конкурсі мініпроєктів у Березівській школі зроблено капітальний ремонт внутрішніх приміщень харчоблоку та відремонтовано залу для прийому їжі – створено комфортні умови для харчування учнів закладу.

Бюджет реалізації кожного мініпроєкту – майже 300 тис грн, з них обов’язкове співфінансування коштом обласного бюджету складає 50% від загальної вартості проєкту.

Довідково. За час конкурсу «Разом в майбутнє», Красноградською громадою було подано до участі 237 мініпроєктів, з яких перемогу отримали 100 на загальну суму 20,9 млн грн, співфінансування з обласного бюджету склало 10,2 млн грн. В тому числі, у 2020 році було подано 23 мініпроєкти, серед них 14 проєктів–переможців на 4 млн грн, в тому числі співфінансування з обласного бюджету 2 млн грн.

Нагадаємо.