Стартував Конкурс «Кращі практики управління персоналом»

Районні та обласні ради запрошуються до участі у Конкурсі Національного агентства України з питань державної служби «Кращі практики управління персоналом».

Конкурс проводиться за трьома номінаціями: 

  1. «Краща практика залучення молоді на публічній службі»

У заявці в рамках номінації запрошуємо поділитися кращими практиками щодо залучення молоді, наприклад шляхом проведення стажування.

  1. «Краща практика розвитку лідерства та формування команди на публічній службі»

У заявці в рамках номінації запрошуємо поділитися кращими практиками в напрямку формування команди та згуртованості в колективі.

  1. «Краща практика формування та підтримки комфортного середовища на робочому місці»

У заявці в рамках номінації запрошуємо поділитися кращими практиками з підтримки сприятливої та мотивуючої атмосфери на робочому місці.

Як повідомляє НАДС, заповнену заявку на участь у Конкурсі необхідно надіслати до 11 листопада 2021 року на електронну пошту rada@nads.gov.ua.

Нагородження переможців Конкурсу у кожній з номінацій відбудеться в грудні 2021 року на засіданні Ради управління людськими ресурсами державної служби при НАДС.

Додаткову інформацію про участь у Конкурсі надає Генеральний департамент з питань управління персоналом на державній службі та в органах місцевого самоврядування НАДС за телефоном: (044) 256 00 28

Положення про Всеукраїнський конкурс «Кращі практики управління персоналом» 

Довідково. Українська асоціація районних та обласних рад бере участь у консультаціях та робочих групах щодо нормативного забезпечення служби в органах місцевого самоврядування. Минулого року УАРОР підписала Меморандум про співпрацю з Національним агенством України з питань державної служби.

Нагадаємо.