Мереф’янська ОТГ презентувала нові реалізовані проєкти

Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов під час робочої поїздки до Мерефи ознайомився з реалізацією мініпроєкту – переможцем обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє».

Сергій Чернов відзначив Мереф’янську об’єднану територіальну громаду «як одну з найбільш активних на Харківщині. Яка не тільки розвивається, а й проявляє інтерес до участі у міжнародних програмах та проєктах, пошуку додаткових можливостей на рівні області та держави».

Цього року ініціативними групами міста Мерефа до участі в обласному конкурсі розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» подано 14 мініпроєктів, із яких 9 визнано переможцями на загальну суму 2,3 млн грн.

Сьогодні громада презентувала мініпроєкт «Козацькі розваги», в рамках його реалізації на території міського скверу встановлено спортивно-гімнастичний майданчик. Сума проекту склала 262 тис грн; співфінансування з обласного бюджету – 131 тис грн, бюджет Мереф’янської міської ради – 118 тис грн, внесок конкурсанта 13 тис грн.

“Чудовий спортивний майданчик прикрасив центр міста, – говорить Сергій Чернов. – Поряд з ним продовжується робота із впорядкування території. У планах громади наступного року будувати ще об’єкти для занять фізичною культурою та здорового дозвілля”.

Ознайомившись із успішною реалізацією міні-проєкту, Сергій Чернов наголосив, що обласна рада завжди буде підтримувати тих, хто виходить із ініціативою розвитку громад.

А також Сергій Чернов оглянув приміщення та ознайомився із роботою Мереф’янського Центру надання адміністративних послуг і поспілкувався з фахівцями.

На зведення Центру знадобився рік і 34 мільйони гривень. Сьогодні тут працює 32 фахівця і надається близько двохсот послуг.

«Центр надання адміністративних послуг – дуже амбітний проект, реалізований мерф’янами протягом одного року.  Центр працює вже понад три місяці. Робота центру постійно вдосконалюється, зокрема, ведеться розробка нового програмного продукту. У найближчому майбутньому будуть ще такі послуги як видача паспортів, у тому числі, закордонних. А також є домовленість з Міністерством внутрішніх справ про видачу водійських посвідчень», – розповів голова обласної ради.

Як наголосив Сергій Чернов, конкретні кроки, зроблені за останні роки, ще раз підтвердили, що створення Мереф’янської об’єднаної громади – абсолютно правильний вибір. Бо громада отримала додаткові можливості, які використовує для власного розвитку.

Нагадаємо.