Останні новини

На Харківщині продовжать успішний соціальний проєкт «Разом в майбутнє»

В обласній раді обговорили питання внесення змін до обласного конкурсу «Разом в майбутнє»

У нараді взяли участь представники громад Харківщини, віце-президенти Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області.

Учасники діалогу обговорили пропозиції стосовно змін умов проведення конкурсу, участі в ньому та особливостей проєктів, що мають бути взяті до розгляду Конкурсним комітетом.

Листи з пропозиціями надходили від громад. Вирішили опрацювати та надати пропозиції на засідання Конкурсного комітету для подальшого – в разі прийняття – винесення на розгляд пленарного засідання Харківської обласної ради.

Нагадаємо, «Разом в майбутнє» – обласний конкурс розвитку територіальних громад, запроваджений у 2009 році за ініціативи тодішнього голови Харківської обласної ради Сергія Чернова.

«Разом в майбутнє» –  успішний проєкт, який повинен лише  удосконалюватися відповідно до вимог сучасності. Завдяки конкурсу громади не тільки вирішують  локальні завдання соціально-економічного напрямку, але й вчаться правильно писати проєкти і потім залучати кошти міжнародної технічної допомоги», – коментує депутат Харківської обласної ради Сергій Чернов.

Нагадаємо.