В Оскільській громаді Харківської області завершили реалізацію мініпроєктів

На території Оскільської громади були успішно завершені та презентовані соціально важливі проєкти.

Батьківська рада Студентського ліцею стала ініціатором подання мініпроєкту «Якісне здорове харчування як складова комфортного освітнього середовища». В ліцеї навчається 480 дітей, працюють 30 співробітників, з яких 19 вчителів. Тепер учні й персонал закладу зможуть харчуватися в оновленому приміщенні їдальні. В рамках мініпроєкту у харчоблоці проведено поточний ремонт, придбано комфортні столові меблі, сучасну кухонну техніку.

Загальний бюджет мініпроєкту склав майже 246 тис грн, 103 тис грн – співфінансування з обласного бюджету, решта – кошти сільського бюджету та конкурсанта.

Також від Оскільської громади перемогу здобув ще один мініпроєкт «LibraryHubOskil: простір єднання громади», ініціатором якого є громадська організація «Громадська ініціатива Ізюмський шлях».

Метою проєкта є створення ресурсного центру на базі сільської бібліотеки для забезпечення культурних, освітніх та соціальних потреб населення, збільшення кількості відвідувачів бібліотеки (до 3000), також впровадження та розширення низки нових послуг, таких як майстер-класи, зустрічі, семінари, конференції.

Для Оскільської бібліотеки завдяки мініпроєкту придбано меблі, бібліотечний інвентар та комп’ютери. Бюджет проекту: 281,5 тис грн , у тому числі майже 150 тис грн – обласне співфінансування.

Довідково. Усього в поточному році на обласний конкурс проєктів розвитку «Разом в майбутнє» подано від Оскільської громади 4 мініпроєкти, переможцями визначені 3. Бюджет проєктів–переможців становить 900 тис грн. За 2018-2020 роки у розвиток Оскільської громади через участь в обласному конкурсі вдалося залучити 1,2 млн грн.

Нагадаємо.