Ніч на вулиці – на підтримку безпритульних

Харків’янам пропонують долучитись до ініціативи на підтримку бездомних людей і провести одну ніч на вулиці. В акції беруть участь понад 50 міст по всьому світу.

7 грудня Харків приєднається до міжнародної акції The World`s Big Sleep Out, яка покликана звернути увагу на проблеми біженців і бездомних. Про це на сторінці в Facebook повідомили організатори заходу.

Щороку тисячі людей по всьому світу беруть спальні мішки і проводять одну ніч на вулиці. Таким чином активісти намагаються привернути увагу до вирішення гострих соціальних проблем.

Зокрема, кампанія підтримки пройде в Нью-Йорку, Единбурзі, Лондоні, Чикаго та інших великих містах. Всього організатори The World`s Big Sleep Out планують залучити 50 тисяч небайдужих людей і зібрати $ 50 мільйонів. Кошти підуть на проекти для бездомних і допомогу по їх поверненню в соціальне життя.

У Харкові буде діяти спеціально обладнаний майданчик «для сну на відкритому повітрі» на вулиці Костьольній, 15. Там же відкриють інформаційний намет, де всі бажаючі зможуть зробити благодійний внесок.

Нагадаємо.