Науковці попереджають про мігрені через негоду

Можуть спостерігатися перепади емоційної активності, зниження уваги і працездатності, підвищена сонливість, погіршення самопочуття.

В Україні у період з 4 по 8 лютого будуть фіксуватися не тільки дискомфортні, а й субкомфортних погодні умови.

За даними Укргідрометцентру: «Згідно з графіком ефективної температури по показнику Міссенарда, в Україні на цьому тижні з 4 по 8 лютого будуть фіксуватися не тільки дискомфортні, а й субкомфортні погодні умови».

Синоптики підкреслили, що під час дискомфортних погодних умов людина відчуває значне навантаження на теплорегуляційні систему, виникає ризик перегріву організму.

Можуть відбуватися різкі зміни емоційної активності, апатія, напади головного болю, зниження працездатності, а також неуважність, відзначається швидка стомлюваність. Людина характеризує свої відчуття, як «дуже і дуже холодно». Несприятливо позначається на стані нервової, серцево-судинної та дихальної системах організму.

«Можуть спостерігатися перепади емоційної активності, зниження уваги і працездатності, підвищена сонливість, погіршення самопочуття, емоційна нестійкість, зростає збудливість і дратівливість, зниження імунітету».

Нагадаємо.