Останні новини

Сергій Чернов: Діалог з людьми – найважливіше у роботі депутата

Важливим інструментом в роботі депутата обласної ради є регулярні особисті прийоми, під час яких громадяни звертаються за допомогою у вирішенні наболілих питань.

«Аналізуючи питання, які порушуються у зверненнях, мушу сказати, що вагоме місце серед них займають проблеми соціального захисту населення та охорони здоров’я. Надання одноразової адресної грошової допомоги  є одним з затребуваних видів соціальної підтримки мешканців Харківської області, які опинились у скрутній життєвій ситуації.

На жаль, з  кожним роком зростає кількість звернень від громадян області, які потребують допомоги на високовартісні операції, лікування, у тому числі на лікування учасників антитерористичної операції,  осіб з інвалідністю, громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, відповідно збільшується обсяг фінансових ресурсів, що виділяються на ці цілі та вносяться відповідні зміни у Програму», – прокоментував депутат обласної ради Сергій Чернов.

Обсяг фінансових ресурсів для надання одноразової адресної грошової допомоги з 2016 по 2020 рік мешканцям Харківської області, становив 232,8 млн грн.

«Діалог з людьми – найважливіше у роботі депутата. Всі питання, з якими приходять громадяни, повинні бути опрацьовані. Депутат має вислухати, обговорити, іноді вдається прямо на прийомі знайти вирішення певної проблеми.

Чим депутат ближчий до людей, тим більше він буде здатний захищати інтереси громадськості», – переконаний Сергій Чернов.

Нагадаємо.