У Харкові стартував флешмоб на захист бездомних тварин

Організатори акції поставили за мету – знайти господарів для вихованців Харківського КП «Центр поводження з тваринами».

У соціальних мережах була опублікована історія цуценя Воллі, який до трьох місяців жив на вулиці. Тварина ледь не загинула, проте його підібрала дівчинка. Потім собаку віднесли в притулок, де зробили уколи, і передали в сім’ю.

«Я ріс і ось виріс не таким вже й великим, але дуже смішним і «найкращим», як каже мені моя людська мама. Мені подобається спати з моїми людьми в ліжку, я охороняю їх сон ночами. А вдень, коли вони приходять з роботи втомлені, я знаю, що потрібно зробити, щоб їм відразу стало легше. Я просто залишаюся собою і безмірно відданий своїм мамі і татові», – йдеться в історії Воллі.

Зараз у притулку чекають господарів 13 кішок і 92 собаки. Для того, щоб взяти тварину, необхідно мати при собі паспорт. Всі вихованці щеплені і зареєстровані, однак новому господареві потрібно буде компенсувати витрати на ветеринарні послуги.

«Новий Рік – це не привід подарувати собі кота або собаку. Адже друзів не дарують, їх зустрічають. Це привід подарувати насамперед собі дещо інше життя. І зовсім інше життя другові», – прокоментували в Центрі поводження з тваринами.

Нагадаємо.