В Україні починається нова хвиля коронавірусу

В НАН прогнозують стрімке зростання кількості нових випадків коронавірусу з 12 до 25 січня.

Науковці прогнозують нову хвилю коронавірусу в Україні, оскільки кількість позитивних тестів зросла майже на 40% у порівнянні з кінцем грудня. Про це повідомила Національна академія наук України.

«Динаміка кількості нових виявлень та позитивних ПЛР-тестів дозволяє зробити висновок, що в Україні починається чергова хвиля захворюваності. Кількість позитивних тестів зросла майже на 40% відносно мінімуму останніх чисел грудня, також збільшуються обсяги тестування та позитивність тестів», – сказано в прогнозі науковців на період з 12 до 25 січня.

За їхніми словами, наразі середня кількість нових виявлень коронавірусу в Україні становила до 4540 людей на день, середня кількість летальних випадків становить 158 смертей на день у середньому за останній тиждень.

Крім того, науковці зауважили, що в останні 3-5 днів серед хворих зросла частка повнолітньої молоді до 35 років. Люди цього віку частіше почали потрапляти до лікарень з коронавірусом.

Довідково. За 11 січня в Україні виявили 7117 нових хворих на коронавірус, 193 людини померли. Німеччина і Болгарія 12 січня повідомили про рекордну кількість нових заражень COVID-19 у той час, як Всесвітня організація охорони здоров’я попередила про нову хвилю штаму «омікрон», що охопила континент і рухається із заходу на схід.

Нагадаємо.