Сергій Чернов взяв участь у засіданні Платформи діалогу місцевого та центрального рівнів влади з відкритого урядування в Україні

У першому онлайн-засіданні взяли участь представники органів місцевого самоврядування, представники Кабінету Міністрів України, Асоціації міст України та громадських організацій.

До події також також долучилися Стін Ньорлов, Голова Офісу Ради Європи в Україні; Рафаель Бенітез, Директор Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи; Олександр Ярема, Державний секретар Кабінету Міністрів України; Маріте Морас, Голова відділу Департаменту співробітництва та зовнішніх зв’язків Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи.

Захід «Платформи діалогу місцевого та центрального рівнів влади з відкритого урядування в Україні» організовано проектом Конгресу Ради Європи «Посилення демократії та довіри на місцевому рівні в Україні» в рамках Плану дій Ради Європи для України на 2018-2022 спільно з Асоціацією міст України.

Захід проводиться для забезпечення ефективного та змістовного обміну інформацією між центральними та місцевими органами влади щодо реалізації Плану дій із впровадження міжнародної ініціативи «Партнерство «Відкритий уряд» в Україні на 2021 – 2022 роки.

Довідково. У процесі подальшої децентралізації влади, Проект підтримує органи місцевого самоврядування та їх національні асоціації у сприянні та впровадженні стандартів публічної етики та практик  відкритого врядування для посилення місцевої демократії та довіри на місцевому рівні в Україні.

Нагадаємо.