Харківщина представлена на Європейському конгресі місцевого самоврядування

Харківська обласна рада бере участь у V Європейському конгресі місцевого самоврядування в Кракові.

З 8 по 9 квітня у Кракові проходить V Європейський Конгрес місцевого самоврядування.

Захід став платформою для обміну думками та місцем зустрічі лідерів самоврядування й регіональних еліт з представниками державного управління, неурядових організацій та бізнесу.

Участь Харківщини у V Європейському Конгресі місцевого самоврядування має значення для розвитку партнерських відносин між нашими громадами та громадами Польщі, збагачуючи їх новими здобутками і спільними проектами.

Від Харківської області у заході візьме участь делегація у складі переможців Всеукраїнського конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування», який проводиться Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України у співробітництві з Програмою Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні» – представники Чугуївського та Мереф’янського районів,  а також голови об’єднаних територіальних громад Харківщини.

Програмою Конгресу передбачено 5 тематичних секцій: фінанси, економіка, інновації, суспільство, навколишнє середовище; більше 60 заходів: тематичні блоки, панельні дискусії, семінари, лекції, презентації та зустрічі.

Конгрес є хорошою можливості для польських, українських, молдовських і центральноєвропейських місцевих органів влади обговорення шляхів підвищення ефективності роботи за допомогою фондів Європейського Союзу.

У заході беруть участь представники з 30 європейських країн.

Нагадаємо.