С.Чернов порадив підрядникам не брати участь у тендерах, якщо вони не спроможні виконати роботи вчасно

За результатами знайомства з ходом ремонтних робіт на низці об’єктів соціальної інфраструктури Красноградського району, Сергій Чернов звернув увагу на необхідність освоїти до кінця року кошти, що були виділені з обласного бюджету.

“Основна задача – завершити бюджетний рік в районі та районному центрі. Зокрема, довести до кінця ремонт інфекційного відділення в Центральній районній лікарні, освоїти 11 млн грн, виділені з обласного бюджету. З обласного бюджету цього року також було направлено 5 млн грн на будівництво спортивної зали загальноосвітньої школи №3. Там роботи тривають, але залишається обмаль часу, щоб використати бюджетні кошти у повному обсязі. Також є інші об’єкти.

Стосується це не тільки Красноградщини. Часто-густо чути про брак бюджетних коштів, але тут ситуація навпаки. Кошти бюджетні є, але підрядники не в змозі їх освоїти, отже, таким чином, наприкінці року гроші повертаються назад до бюджету. Це нездорова ситуація. Як для замовників робіт, які мають контролювати увесь процес, так і для підрядників – якщо неспроможні, то не треба брати участь у тендерах, набирати такий обсяг робіт, який неможливо освоїти. На Харківщині вистачає будівельних компаній, здатних виконувати роботи якісно і вчасно. Це робочі питання, до яких має бути практичний підхід», – вважає голова обласної ради.

Нагадаємо.