Останні новини

Сергій Чернов: З Днем захисника України!

Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов привітав земляків з нагоди Дня захисника України, Дня Українського козацтва та свята Покрови Пречистої Богородиці.

«Шановні земляки, захисники Батьківщини!

З давніх-давен Богородиця є покровителькою українського козацтва й усіх, хто стояв на сторожі українських земель. Тому свято Покрови Пречистої Богородиці символізує нерозривний зв’язок поколінь, багаті ратні традиції, що уособлюють мужність і героїзм оборонців та захисників рідної землі протягом усієї багатовікової історії держави.

Наше завдання сьогодні – множити силу і могутність Батьківщини, робити все можливе для збереження її цілісності, суверенності, недоторканості та подальшого соціально-економічного розвитку. Виконуючи свою роботу сумлінно, кожен може зробити свій внесок у благородну справу зміцнення безпеки, добробуту і стабільності країни.

Дорогі захисники України! Зичу вам міцного козацького здоров’я, родинного затишку, незламної волі до перемоги та патріотичного духу. Хай вас завжди надихає на достойні справи безмежна сила Покрови Пресвятої Богородиці, а наша священна земля в усі часи буде благословенною, вільною та незалежною. Честь і слава героям!»

Нагадаємо.