У світі відзначають Міжнародний день захисту дітей

1 червня в Україні та світі традиційно відзначається День захисту дітей.

Святкові заходи в Харкові почалися заздалегідь. Симфонічний оркестр Харківської філармонії зіграв для пацієнтів обласної дитячої лікарні.

Урочистий захід був присвячений Всесвітньому дню захисту дітей та 45-річному ювілею Харківської обласної дитячої клінічної лікарні №1.

Музиканти філармонії зіграли улюблені дитячі мелодії на майданчику біля лікувального корпусу медзакладу, де знаходяться маленькі пацієнти з онкозахворюваннями.

Також для дітей лікарні підготували конкурси та різноманітні активності, солодкі подарунки та призи. Так, діти змогли познайомитись з автомобільною технікою, яка використовується в роботі поліції та служби надзвичайних ситуацій.

У заході взяв участь депутат Харківської обласної ради Сергій Чернов.

«У 1950 році ООН прийняла рішення про те, що потрібно захищати життя, здоров’я і права дітей. І ми, дорослі, повинні робити все для цього. Нехай наші діти будуть щасливі і кожен день приносить їм тільки радість», – сказав Сергій Чернов.

Довідково. Символом Міжнародного дня захисту дитини є зелений прапор, на якому намальовано п’ять фігурок людей різного кольору, які стоять на поверхні Землі. Це символізує об’єднання та розуміння різних народів світу, незалежно від раси та національності.

Нагадаємо.