Останні новини

На Харківщині йде підготовка до виборів

У Харківській області всі силові структури, органи державної влади та комунального господарства активно готуються до проведення позачергових парламентських виборів.

Попередні вибори були президентськими і за даними силовиків, в Харківській області пройшли без серйозних порушень – як перший, так і другий тури.

На сmогодні правоохоронці отримали 62 повідомлення про порушення виборчого законодавства. Зокрема, про підкуп виборців, про поширення агітаційних матеріалів – без вихідних даних. За трьома порушеними відкрито кримінальне провадження, як підкуп виборців.

У день виборів? 21 липня, на кожній дільниці чергуватимуть двоє поліцейських. Також до чергування та підготовки долучатимуться інші силові структури – СБУ та прокуратура області.

Співробітники ГУ ДСНС в Харківській області повідомили про підготовку п’яти груп піротехніків та хіміко-радіаційного нагляду, співробітники також матимуть змогу проголосувати і забезпечити пожежну безпеку на виборчих дільницях.

Прикордонники, в свою чергу, повідомили про посилення чергування напередодні та у день виборів. Міграційна служба працюватиме також у посиленому режимі, видача паспортів буде здійснюватися навіть у день виборів.

У виборців до 15 липня є можливість перевірити наявність свого прізвища у списках. Для цього потрібно прийти до виборчої дільниці або до відділу ведення реєстру і перевірити себе у списках.

Нагадаємо.