Сергій Чернов: Харківщина – завжди була і залишається житницею України

Щорічно, у третю неділю листопада, в Україні відзначають День працівників сільського господарства.

Почесний президент Харківського дипломатичного клубу Сергій Чернов привітав аграріїв зі святом.

«Наслідки війни мають дуже суттєвий вплив на сільське господарство країни. Злочини обчислюються десятками тисяч….

На жаль не поодинокі випадки, коли на черговій міні підриваються наші комбайнери, трактористи під час польових робіт. Уявіть, щодня виходити в поле і не мати стовідсоткової впевненості, що не трапиться лиха. Люди з залізною волею, сильним самовладанням і розумінням, що ніхто цю роботу за них не виконає.

Наразі майже половина земель сільськогосподарського призначення не перебуває в обробітку через бойові дії та загрозу замінування. Проте, хліборобів України не зупинити!

Роботи з розмінування, обстеження сільськогосподарських територій не припиняються, але потрібен час. Дуже багато часу, аби обстежити всі поля, ліси, річки, узбережжя.

І цьогоріч під врожай озимих культур на наступний рік відведено на 8,5% більше, ніж у 2022 році! Харківщина – завжди була Житницею України.

Я щиро вітаю всіх працівників сільського господарства з професійним святом. Нехай цей день буде святом вашої сміливості, гордості, непохитності та наполегливості, особливо у такий нелегкий для нашої країни час. Нехай під мирним сонячним небом на наших ланах завжди колосяться щедрі врожаї!

З великою повагою та захопленням до кожного з Вас і Ваших колективів!», – написав Сергій Чернов на своїй сторінці в Телеграм.

Нагадаємо.