Сергій Чернов: Демократія починається з прийняття її принципів кожним громадянином

У світі відзначили Міжнародний день демократії. Депутат Харківської обласної ради Сергій Чернов долучився до привітань.

«Як насправді все просто – «Воля народу повинна бути основою влади уряду!» – Це цитата з Загальної декларації прав людини. Дійсно геніальна і беззаперечна. Сьогодні відзначають Міжнародний день демократії.

Зазвичай Міжнародний день демократії вважають хорошим приводом звернути увагу на стан демократії в світі. Але час показав, що кожна країна, базуючись на своїх цінностях має своє уявлення про демократію. І це треба поважати, навіть, якщо чуже розуміння демократії не збігається з загальноприйнятими.

Я багато років в політиці і можу довго говорити на тему демократії і в глобальному, і в філософському сенсі. Для мене особисто демократія – це перш за все, свобода вибору і думки, це шлях до розвитку в найширшому значенні цього слова.

Я переконаний демократ і з повагою ставлюся до демократичної ідеології. Проте, я розумію, що абсолютно демократичної держави побудувати не можливо, але цілком реально прагнути до стабільного розвитку здорового суспільства. Адже демократія починається лише з прийняття її принципів кожним громадянином», – написав Сергій Чернов на своїй сторінці в Фейсбук.

Довідково. Святкування Міжнародного дня демократії розпочато у 2007 році як привертання уваги до цієї універсальної загальнолюдської цінності, фундаменту для побудови головних принципів держав, товариств, союзів та федерацій.

Нагадаємо.