Сергій Чернов: Дитячі емоції та енергетику ми відчували навіть на відстані

«Минув місяць, а як учора…», – написав Президент медіафестивалю, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов про відеозвіт фестивалю «Дитятко» на своїй сторінці в Фейсбук.

У зв’язку із пандемією більшість заходів ХІІ Міжнародного дитячого медіафестивалю «Дитятко» відбувалась онлайн: майстер-класи, творчі зустрічі та сценарний пітчинг.

«У звичайний рік на фестиваль приїхала б велика кількість людей. Було б море емоцій, посмішок, енергії, але ми все це відчули навіть на відстані.

І те, що сьогодні є нові номінації, новий пошук, нові ідеї – це говорить про те, що команда успішна і вона працює», – прокоментував Президент медіафестивалю Сергій Чернов.

Цього року фестиваль проходив з 2 по 5 вересня. До конкурсної програми було відібрано 235 робіт з 43 країн світу. Всього у 2020 році до оргкомітету надійшло півтори тисячі конкурсних робіт зі 109 країни світу. Серед них — українські повнометражні новинки «Фокстер і Макс» і «Дронині мандрони».

«Разом ми створили цілу родину дитячої творчості. Нас об’єднує біля 8000 учасників зі 132 країн світу. Це ще раз говорить про те, що наша спільна праця – абсолютна вірна, ми вибрали гарний напрямок для творчого розвитку і ваших творчих злетів, і це для нас показник підтримки, і довіри.

 ХІІІ Міжнародний фестиваль «Дитятко» відбудеться за рік у Харкові», – сказав Сергій Чернов.

З дотриманням протиепідемічних заходів безкоштовні покази відбувалися протягом чотирьох днів у трьох кінотеатрах Харкова — «Київ», «8 1/2» та кінотеатрі імені О. Довженка.

Партнери Міжнародного медіафесту «Дитятко» підкреслили високий рівень робіт учасників та організації заходу.

Нагадаємо.