Останні новини

УАРОР просить не нехтувати повноваженнями районних та обласних рад у новому Законі Про місцеве самоврядування

Нова редакція Закону Про місцеве самоврядування повинна містити розділ з конкретними повноваженнями районних та обласних рад, перелік яких був наданий Асоціацією під час його напрацювання.

Про це зазначив Сергій Чернов, Президент Української асоціації районних а обласних рад в ході кругло столу Нова редакція Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» через призму «Європейської хартії місцевого самоврядування», пише сайт УАРОР.

«Наші експерти надавали пропозиції щодо повноважень районних та обласних рад ще на етапі розробки цього Закону. І ці повноваження необхідно включити до тексту. Тож той варіант нормативно-правового акту, що ми сьогодні розглядаємо має бути доопрацьований…», — акцентував Сергій Чернов.

Крім того, Президент Асоціації наголосив, що логіка вимагає внесення змін до Конституції щодо децентралізації, а пізніше напрацювання відповідного законодавства. Втім, з огляду на обставини та виклики, проблемні питання треба врегульовувати вже сьогодні, тож нова редакція Закону Про місцеве самоврядування має бути виваженою, збалансованою та відповідати потребам часу.

Нагадаємо.