Сергій Чернов: Завдяки медичному проєкту ми змогли організувати навчання медичного персоналу та оновити обладнання медичних установ області

Особливо успішним у 2020 році став грантовий проєкт «Ефективна первинна медицина в громаді», який  стартував на Харківщині два роки тому та фінансується Європейським Союзом.

За словами депутата обласної ради Сергія Чернова, завдяки цьому проєкту вдалося покращити якість медичних послуг у сільській місцевості.

«В цей непростий час ми змогли організувати навчання сільських лікарів, середнього медичного персоналу. В рамках цього проєкту були здійснені ремонти в багатьох медичних установах області, було придбане сучасне обладнання, відкриті нові кабінети, зокрема для проведення великого переліку аналізів, мешканцям багатьох районів тепер не треба їхати у місто.

На пленарному засіданні ІІ сесії обласної ради було прийнято поправки до бюджету області. Я нагадаю, що бюджет проєкту складає 501378 євро. На кінець року на рахунку залишилось 49557 євро. З метою виконання грантового контракту та з метою ефективного фінансування діяльності проєкту «Ефективна первинна медицина в громаді» рішенням депутатів було збільшено дохідну частину спеціального фонду бюджету за рахунок цих грантових коштів.

Тому я сподіваюсь, що ця важлива і потрібна робота буде продовжена далі».

Нагадаємо.