Останні новини

21 липня зміни у списки виборців вноситись не будуть

Українцям радять заздалегідь подбати про те, аби в день виборів спокійно реалізувати своє конституційне право.

Жителі області мають вже зараз перевірити наявність свого прізвища у списках виборців, особливо, якщо на минулих голосуваннях виникали якісь проблеми.

Кожен виборець може скористатися інформаційним ресурсом напередодні виборів, до 15 липня і перевірити себе в електронному кабінеті виборців. Треба звернутися до свого відділу ведення реєстру, за місцем проживання.

Якщо ж людини немає в Державному реєстрі виборців, потрібно написати заяву і протягом дня вас внесуть у реєстр. Якщо у вас змінилися особисті дані, також потрібно повідомити про це у відділ введення реєстру.

З собою треба мати паспорт, або для військових – посвідчення. На президентських виборах, що відбувалися кілька місяців тому, люди, які вчасно не звернули увагу на відсутність себе у списах чи відсутність запрошення на вибори, так і не змогли проголосувати.

Під час виборів вже зміни не вносяться. Може так статися, що виборці не будуть перебувати за своєю адресою, а будуть десь в іншому місці, то можна звернутися до ведення реєстру, написати заяву про тимчасу зміну місця голосування, не треба надавати мотивовані документи, що було потрібно під час виборів Президента, потрібно вказати лише причину і написати заяву особисто.

Нагадаємо.