У Золочівському районі рятувальники гасили відразу дві великі пожежі

Загалом за добу на Харківщині трапилось 22 пожежі, пов’язані з горінням сухостою, хвойної підстилки, очерету та сміття.

Найбільші з цих пожеж одночасно трапились у Золочівському районі. Спочатку зайнялось стихійне сміттєзвалище на краю селища Золочів. Повідомлення про це на номер «101» надійшло об 11:35. Величезна купа сміття горіла на площі 700 кв.м. Від неї згодом загорілась і суха трава, площа пожежі якої розповсюдилась на 1,5 га.

Спільними зусиллями пожежних вогонь локалізували о 12:30. На той момент горіння трави було повністю припинене, але великий шар сміття все ще продовжував тліти. Остаточно його загасили лише о 22:10.

Разом з тим вже о 15:20 до рятувальників надійшло повідомлення, що неподалік від першої пожежі також горить сухостій, від якого полум’я перекинулось на фермерський лан. Частина рятувальних підрозділів ДСНС була направлена з однієї пожежі на іншу. В результаті пожежі вогонь завдав шкоди 3 га сухої рослинності та знищив 1,5 га пшениці на корені.

ФОТО: ДСНС

Вогнеборцям вдалось локалізувати вогонь о 15:40 та остаточно його ліквідувати о 16:30. Після ліквідації цієї пожежі рятувальники повернулись гасити пожежу стихійного сміттєзвалища.

Причинами пожеж на відкритих територіях залишаються: навмисне випалювання сухостою та необережне поводження з вогнем.

Нагадаємо.