Останні новини

У день виборів планується залучити понад десяти тисяч правоохоронців

Силовики Харківщини готові до забезпечення правопорядку під час парламентських виборів.

За словами начальника сектору превентивної комунікації Управління превентивної діяльності ГУНП в Харківській області Станіслава Коваля, з нагоди позачергових виборів народних депутатів України на території Харківської області створюються 14 окружних виборчих комісій та 1680 звичайних та спеціальних виборчих дільниць.

Наразі з початку передвиборчої кампанії поліцією Харківщини зареєстровано 205 повідомлень про порушення Закону України «Про вибори народних депутатів України».

Начальник сектору превентивної комунікації Управління превентивної діяльності ГУНП в Харківській області Станіслав Коваль розповів, що у день виборів планується залучити 9630 правоохоронців. З них: 5500 працівників поліції, 1250 курсантів та викладачів вищих навчальних закладів системи МВС, майже 1700 працівників ДСНС та 500 військовослужбовців НГУ та інші підрозділи.

Безпосередньо до забезпечення охорони публічного порядку на виборчих дільницях та в місцях розташування територіальних виборчих комісій планується залучити 4394 працівника правоохоронних органів.

На сьогоднішній день підрозділи поліції та інші правоохоронні органи готові до виконання покладених на них завдань, щоб у день виборів всі громадяни отримали можливість реалізувати своє законне право на участь у виборах.

Нагадаємо.