Останні новини

Футболісти Вовчанська стали переможцями регіонального чемпіонату

3 жовтня на базі стадіону «Динамо-Арена» Харківського національного університету внутрішніх справ визначився переможець Чемпіонату Харківської області з футболу серед аматорських команд вищої ліги.

Грали футбольні клуби «Універ-Динамо» (Харків) та «Вовчанськ».

За результатами матчу перше місце дісталося вовчанській команді, відповідно, другими стали «Універ-Динамо», а почесне третє посів клуб «Зміїв».

Загалом у Чемпіонаті області взяли участь 19 команд із районів і міст Харківщини, серед них десять команд у вищій та дев’ять у першій лізі.

Привітав лідерів змагань голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.

«Такі змагання не тільки дозволяють визначити кращих спортсменів, а й об’єднують людей, приносять справжнє задоволення й гострі почуття, як спортсменам, так і вболівальникам. Саме в аматорському спорті народжуються майбутні чемпіони та зірки світового масштабу».

Переможців та призерів чемпіонату 2019 року нагороджено кубками і дипломами Харківської обласної федерації футболу, а гравців медалями.

«Щиро бажаю усім, хто безмежно захоплений футболом і не стоїть осторонь спортивного життя, міцного здоров’я, бадьорості духу, невичерпної енергії, віри в себе, вдалих стартів і нових яскравих перемог!», – сказав Сергій Чернов.

Днями завершився чемпіонат області серед аматорських команд першої ліги. Вперше за багато років перемогу вибороли футболісти з Красноградщини – клуб «Колос», сходинкою нижче – команда Ізюмщини «Крем’янець», третє місце посів Куп’янський футбольний клуб «Металург».

Нагадаємо.