Харківщина не готова до наступного етапу пом’якшення карантину

У Харківській області фіксують активний епідпроцес та розповсюдження коронавірусу.

«Київ та Чернівецька область вийшли на пом’якшення, які до цього не могли впроваджувати пом’якшення, оскільки вони перевищували інцидентність, завантаженість ліжок і відсоток виявлення тих, хто тестується, і динаміка дозволяє їм перейти до пом’якшення карантинних заходів. У той же час вже в Харківській області значно зростає динаміка виявлення випадків і зростання випадків коронавірусної хвороби в порівнянні з попередніми тижнями. Це свідчить про те, що в Харківській області почався активний епідпроцес», – сказав головний санітарний лікар України  Ляшко.

На сьогоднішній день в області перевищено коефіцієнт виявлення випадків коронавірусу і динаміка. Так, норма виявлення випадків коронавіруса повинна становити менше 11%. У Харківській області сьогодні цей показник дорівнює 12,59%. Динаміка – 21,95%, тоді як повинна бути менше 10%.

Крім Харківській області, не готові до нових пом’якшень Вінницька, Волинська, Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Рівненська, Тернопільська і Чернігівська області.

Довідково. В Харківській області станом на ранок 18 червня зафіксували 1707 випадків коронавіруса. 66 осіб померли, четверо з них – за минулу добу.

Нагадаємо.