Ярмарок здоров’я для мешканців Солоницівки

У неділю, 15 грудня, у Солоницівcькому ліцеї №1 відбудеться масштабний Ярмарок здоров’я. Протягом заходу мешканці та гості селища зможуть поспілкуватися із сімейними лікарями, проконсультуватися з вузькими спеціалістами, пройти експрес-діагностику.

Головна ідея Ярмарку –  підвищити рівень мотивації людей вести здоровий спосіб життя та спонукати їх стежити за власним станом здоров’я.

 «Спостерігається дивна тенденція у жителів області – не знаходити час на себе та на своє здоров’я. Ми зберемо в одному місці сімейних лікарів та вузьких спеціалістів, аби мешканці Солоницівки могли  отримати консультації та поспілкуватися вільно з лікарями», – зазначила  організаторка заходу, виконавча директорка «Українсько-Німецької Медичної Асоціації» Христина Чайка.

Всі локації працюватимуть безкоштовно.

Для маленьких відвідувачів працюватиме  інтерактивний майданчик «Плюшевий лікар», де  інтерни та студенти Харківського медичного університету навчать дітей не боятися лікарів і сприймати візити до медиків як веселу розвагу.

Крім того, кожний охочий зможе взяти участь у майстер-класах спортивно-оздоровчої  та дихальної гімнастики, які проведуть досвідчені фахівці для різних вікових груп – від немовлят до людей похилого віку, а також навчитися надавати першу невідкладну допомогу.

«Ярмарок здоров’я» відкриється 15 грудня о 10:00 в Солоницівcькому ліцеї №1 (вул. Сумський шлях 4-Б) і триватиме до 15:00.

 Довідково. Ярмарок здоров’я – частина проєкту «Ефективна первинна медицина в громаді», що реалізується в рамках програми ЄС «Підтримка громадянського суспільства, місцевих влад та прав людини» та фінансується Європейським Союзом.

Проєкт реалізується Харківською обласною радою у партнерстві з Асоціацією органів місцевого самоврядування Харківської області, ГО «Агенція змін «Перспектива» та ГС «Українсько-Німецька Медична Асоціація». 

Нагадаємо.