Сергій Чернов: Харківщина активно модернізує спортивну інфраструктуру

Відбулася зустріч керівництва області із президентом Національного олімпійського комітету України Сергієм Бубкою.

Говорили про спортивні досягнення, інфраструктурні заходи та обговорювали плани на майбутнє. Сергія Бубку цікавили питання популяризації здорового способу життя та розвиток олімпійського руху в області.

Голова Харківської обласної ради розповів, що в ході реалізації інфраструктурних проектів в регіоні значна увага приділяється саме спорту.

Зокрема, спільно з Німецьким товариством міжнародної співпраці GIZ на Харківщині будуються нові спортивні майданчики, фізкультурно-оздоровчі комплекси, футбольні поля, а у школах ремонтуються спортзали та оновлюється весь необхідний інвентар для розвитку різних видів спорту.

Також, Сергій Чернов підкреслив, що своїми звитягами прославляють Слобожанщину й вихованці Дитячої юнацької спортивної школи «ХТЗ». У комплексі працюють 80 досвідчених тренерів завдяки яким функціонує 18 відділень з різних видів спорту, де кожного дня займається понад тисяча дітей.

«Школа поступово стає найпотужнішим комплексом в регіоні. За кошти обласного бюджету у закладі здійснено капітальний ремонт приміщення, модернізовано системи освітлення та енергозбереження, а також оновлено матеріально-технічну базу, – повідомив очільник обласної ради. – Наразі спортивна школа є найкращою не лише за спортивними результатами, а й за створеними умовами для ще більш якіснішого тренувального процесу олімпійців, чемпіонів, як нинішніх, так і майбутніх».

Окрім того, Сергій Чернов повідомив, що наразі йдуть перемовин щодо створення в ДЮСШ «ХТЗ» власної олімпійської бази з метою забезпечення всіма необхідними тренувальними умовами провідних спортсменів Харківщини.

Нагадаємо.