Останні новини

Сергій Чернов: Ми налаштовані й надалі сприяти розбудові ефективної первинної медицини у громадах

На Чугуївщині проходить сесія стратегічного планування роботи проєкту «Ефективна первинна медицина в громаді».

Координатор проєкту, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов разом із іншими учасниками заходу підбили підсумки та визначили план подальших дій реалізації Проєкту.

«Майже два роки реалізації проекту засвідчили, що значно зросла довіра населення до лікарів та до медичної реформи в цілому, бо наочні реальні позитивні зміни. Робота, спрямована на розвиток первинної медицини в громаді, яку ми розпочали з нашими партнерами за підтримки Євросоюзу, не повинна зупинитися із закінченням проекту. Ми налаштовані й надалі сприяти розбудові ефективної первинної медицини у громадах», – зазначив Сергій Чернов.

Проєкт «Ефективна первинна медицина в громаді» стартував на Харківщині восени минулого року та триватиме до лютого 2021 року. Станом на кінець липня всі активності, які заявлені в рамках реалізації Проєкту, виконуються згідно плану.

Зокрема працює Ресурсний центр – комунікативний та навчальний майданчик для сільських лікарів, який є також і робочим місцем проєктної команди. На базі Ресурсного Центру безкоштовне навчання вже пройшли більше 250 сімейних лікарів, із них – понад 70 лікарів сімейної медицини, які планують розпочати автономну медичну практику, та 146 керівників з 31 центру первинної медико-санітарної допомоги Харківської області.

За результатами навчальної програми 7 лікарів зареєструвалися як фізичні особи-підприємці та розпочали роботу власної автономної практики сімейної медицини.

Нагадаємо.