Останні новини

Управлінців «первинки» Харківської області запрошують на стаді-тур в Естонію

Проект «Ефективна первинна медицина в громаді» запрошує управлінців закладів первинної медичної допомоги Харківської області взяти участь у навчальному турі до міст Таллінн та Тарту.

Поїздка відбудеться з 2 по 7 березня 2020 року, дедлайн реєстрації – 7 лютого 2020 року. Захід буде цікавий  головним лікарям, директорам або їх заступникам, завідувачам великих амбулаторій (7+лікарів) центрів первинної медичної допомоги Харківської області.

Під час поїздки учасники матимуть нагоду відвідати групову практику сімейного лікаря в Таллінні: поспостерігати за роботою лікарів та медсестер, ознайомитись з системою менеджменту практики, її структурою, обговорити нагальні питання управління та лікування в процесі дискусії з лікарями та медсестрами.

Основні заходи в рамках візиту:

  • активна участь закладу в проекті «Ефективна первинна медицина в громаді» (до участі в конкурсі допускаються виключно ЦПМСД Харківської області, представники яких взяли участь в не менш як 4 з 6 модулів програми управлінського навчання та зробили хоча б одне домашнє завдання);
  • в закладі вже є успішно впроваджені ініціативи в рамках реалізації стратегії;
  • вітається обізнаність про систему охорони здоров’я в Естонії та чітке розуміння моментів, які можна вивчити там під час поїздки.

Володіння англійською мовою не є необхідним, але можливість розуміти розмовну англійську також вітається.

Проект покриває витрати учасників на переліт Київ-Таллінн, трансфер Таллінн-Тарту, а також у зворотньому напрямку, в тому числі й до Києва, проживання в готелі.

До уваги конкурсантів:

Естонія належить до країн Шенгенської зони, відповідно для громадян України можлива безвізова поїздка туди, але тільки за наявності біометричного паспорту. Проект не несе відповідальність за отримання учасником шенгенської візи при відсутності біометричного паспорту.

Для подачі заявки на участь в навчальному турі, необхідно заповнити реєстраційну форму за посиланням.

Докладніше про відбір учасників та програму візиту про стаді-тур.

Довідково: Проект «Ефективна первинна медицина в громаді» реалізується Харківською обласною радою у партнерстві з Асоціацією органів місцевого самоврядування Харківської області, ГО «Агенція змін «Перспектива» та ГС «Українсько-Німецька Медична Асоціація».

За матеріалами: Харківська обласна рада

Нагадаємо.