Останні новини

Мешканців Шевченківського району запрошують на Ярмарок здоров’я

У суботу, 25 січня, в Шевченківському районному будинку культури пройде Ярмарок здоров’я.

Протягом заходу мешканці та гості громади зможуть поспілкуватися із сімейними лікарями, безоплатно проконсультуватися з вузькими спеціалістами, здати аналіз на визначення рівня цукру в крові, зробити кардіограму та інше.

Для маленьких відвідувачів працюватиме інтерактивний майданчик «Плюшевий лікар», де  інтерни та студенти Харківського медичного університету навчать дітей не боятися лікарів і сприймати візити до медиків як веселу розвагу.

Крім того, кожний охочий зможе взяти участь у тематичних лекціях, які проведуть досвідчені фахівці, а також навчитися надавати першу невідкладну допомогу.

Стартує Ярмарок здоров’я о 10:00 і триватиме до 15:00 (вул. Ширяєва, 6А, Районний будинок культури, спортивна зала).

Ярмарок здоров’я  у смт Шевченково – четвертий захід який відбувається на Харківщині в рамках проекту «Ефективна первинна медицина в громаді». Всього заплановано 15 Ярмарків здоров’я.

Довідково. Ярмарок здоров’я – частина проєкту «Ефективна первинна медицина в громаді». Проєкт реалізується Харківською обласною радою у партнерстві з Асоціацією органів місцевого самоврядування Харківської області, ГО «Агенція змін «Перспектива» та ГС «Українсько-Німецька Медична Асоціація».

Нагадаємо.