Останні новини

Сергій Чернов: Стартував прийом заявок на конкурс медичних мінігрантів

Конкурс мінігрантів є частиною проєкту «Ефективна первинна медицина в громаді». Проєкт створено задля розбудови первинної медико-санітарної допомоги у громадах Харківської області.

«Підбили підсумки роботи проєктної команди та затвердили строки, план заходів та конкурсну документацію другого етапу конкурсу міні грантів в умовах карантину та на подальшу перспективу.

Другий етап конкурсу міні грантів буде розрахований на центри первинної медико-санітарної допомоги, органи місцевого самоврядування, на території яких функціонують заклади первинної ланки медицини, а також на лікарів приватної практики.

Загальний бюджет другого етапу конкурсу міні грантів складає 100 тисяч євро. Отримані кошти можна буде витратити на впровадження стратегічних планів розвитку первинної медицини, зміцнення кадрового потенціалу, додаткової освіти медичних працівників, для підвищення якості медичних послуг населенню. Також заклад може придбати нове обладнання для сучасних методів діагностики.

Заявку на міні грант та конкурсну документацію можна подати з 10 квітня до 4 травня 2020 року. Визначення переможців відбудеться до 22 травня 2020 Термін реалізації міні грантів: червень-листопад 2020 року. Запрошуємо до участі», – написав голова Харківської обласної ради Сергій Чернов на своїй сторінці в Фейсбук.

Нагадаємо.