Останні новини

Сергій Чернов: Депутати обговорили зміни до чинної регіональної Програми забезпечення публічної безпеки

За кошти обласного бюджету планують придбати автомобілі для поліцейських підрозділів внутрішньої безпеки.

Сергій Чернов взяв участь у засіданні постійної комісії Харківської обласної ради з питань антикорупційної та регуляторної політики, законності, боротьби зі злочинністю, регламенту та місцевого самоврядування.

Депутати обговорили зміни до чинної комплексної регіональної Програми забезпечення публічної безпеки, запропоновані Департаментом оборонної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами облдержадміністрації.

Зокрема, для організації оперативно-пошукової роботи територіальних підрозділів внутрішньої безпеки, у тому числі у віддалених населених пунктах регіону, необхідно передбачити в обласному бюджеті на поточний рік суму у розмірі 1 млн грн. Кошти потрібні, щоб придбати два автомобілі, які будуть обладнані відповідним устаткуванням.

Крім того, депутати розглянули пропозиції щодо організації процедури підрахунку голосів відкритого поіменного голосування у разі неспрацювання електронної системи голосування або у разі проведення пленарних засідань сесії поза межами зали засідань Будинку рад.

Члени профільної комісії погодили включення розглянутих пропозицій до відповідних проєктів рішень, які будуть винесені на голосування під час пленарного засідання сесії Харківської обласної ради 11 березня 2021 року.

Нагадаємо.