Останні новини

Мешканців Золочева навчать піклуватися про своє здоров’я

12 жовтня в Золочеві відбудеться масштабний Ярмарок здоров’я. Протягом заходу присутні зможуть поспілкуватися із сімейними лікарями, проконсультуватися з вузькими спеціалістами, пройти експрес-діагностику.

Головна ідея Ярмарку – звернути увагу громадян на профілактику захворювань, необхідність вакцинації та дотримання здорового способу життя.

Гості Ярмарку зможуть поспілкуватися з сімейними лікарями, отримати консультації лікарів – вузьких спеціалістів (кардіолога, онколога, ендокринолога, офтальмолога), пройти експрес-діагностику у виїзній амбулаторії (виміряти тиск, зробити аналіз крові та УЗД) та отримати від експертів корисну інформацію про медичну реформу.

Також у рамках заходу працюватимуть різноманітні інтерактивні діагностичні локації, зокрема зони раннього дитячого розвитку, дитяча гра «Плюшевий лікар», отримання навичок невідкладної допомоги тощо.

Крім того, відвідувачі матимуть шанс зробити фото на згадку про «найкращий день року» в фотозоні «Лікар ХХІ століття» та зможуть випробувати свої сили у спортивних змагання «Здорова родина – запорука здоров’я нації».

Ярмарок здоров’я відкриється 12 жовтня о 10:00 в спорткомплексі м. Золочів та триватиме до 15:00.

Вхід вільний.

Довідково. Ярмарок здоров’я – частина проекту «Ефективна первинна медицина в громаді», що реалізується в рамках програми ЄС «Підтримка громадянського суспільства, місцевих влад та прав людини».

Проект реалізується Харківською обласною радою у партнерстві з Асоціацією органів місцевого самоврядування Харківської області, ГО «Агенція змін «Перспектива» та ГС «Українсько-Німецька Медична Асоціація».

Нагадаємо.