Європейський Комітет регіонів висловив підтримку Україні у зв’язку з російською загрозою

Європейський Комітет регіонів висловив підтримку Україні у зв’язку з нарощуванням сил російської армії вздовж українського кордону.

Про це зазначено у листі Олександри Дулькевич, Голови Робочої групи з питань України Європейського Комітету регіонів, адресованому Сергію Чернову, Президенту Української асоціації районних та обласних рад.

«Ми однозначно підтримуємо суверенітет та територіальну цілісність України й свободу та процвітання усіх українських регіонів, Асоціацію яких Ви очолюєте», — зазначено у листі.

Партнери України акцентують, що у разі військового вторгнення Російської Федерації, у небезпеці також опиниться й уся Європа. Тож вони сподіваються, що ескалація буде врегульована дипломатичним шляхом.

«Підвищення внутрішньої стійкості України збільшує її здатність протистояти зовнішній загрозі. Посилення антикорупційних заходів, проведення судових реформ та посилення демократичних інституцій, які поважають права меншин, безумовно, допоможуть Україні бути сильнішою», — сказано у листі.

 Довідково. 15 лютого утворений Координаційний центр УАРОР з питань територіальної оборони.

Нагадаємо.