Еліна Світоліна – у чвертьфіналі Токіо – 2020

27 липня в 3 раунді Олімпійського турніру з тенісу представниця Харківщини, перша ракетка України в напруженому поєдинку 2:1 за сетами здолала Марію Саккарі з Греції.

Матч, який тривав 158 хвилин, розпочався для нашої тенісистки з поразки в першому сеті 5:7, але в наступному Еліна змогла впевнено взяти реванш 6:3. Переможний настрій Світоліна зберегла і на вирішальний третій сет, який завершила з рахунком 6:4.

Таким чином Еліна Світоліна вдруге в кар’єрі вийшла до чвертьфіналу Олімпійських ігор.

У наступному раунді 28 липня українка змагатиметься проти італійки Каміли Джорджі, яка посідає 61-у сходинку в світовому рейтингу. У третьому раунді змагань Джорджі вибила з подальшої боротьби сьому ракетку світу Кароліну Плішкову з Чехії.