Сергій Чернов взяв участь в урочистому відкритті фестивалю Kharkiv MeetDocs

У Харкові пройшла урочиста церемонія відкриття V Міжнародного кінофестивалю Kharkiv MeetDocs.

Серед почесних гостей заступник Голови Державного агентства України з питань кіно Сергій Стороженко, продюсерка та керівниця кінокомпаніі 435 FILMS Анна Паленчук, індійський локейшн гуру Натараджан Раджі, депутат Харківської обласної ради та президент Української асоціації районних та обласних рад Сергій Чернов.

«Я радий вітати організаторів, учасників, журі і глядачів фестивалю Kharkiv MeetDocs.

 Це дійсно значуща подія в культурному житті України.

Насправді не дивно, що успішніші та професійні кіно- та телевізійні конкурси проходять у нашому місті. Харківська історія кінематографу має славетні сторінки, наприклад, саме тут у 1908 році брати Боммер вирішили побудувати перший кінотеатр. Саме з нашим містом пов’язані відомі актори та кінорежисери. Загалом Харків є частиною історії світового кінематографа.

В Харкові з 2009 року проводиться дитячий телемедіафестиваль «Дитятко». Це успішний творчий проект. Щороку не фестиваль приїздять молоді і талановиті діти з понад ста різних країн та усіх куточків України. Це унікальна молодь, яка через екранне мистецтво говорить про надважливі теми і проблеми сучасності. Спілкуючись з юними творцями я розумію, що майбутнє багатьох з них буде саме у вітчизняній кіноіндустрії. Не здивуюсь, якщо серед цьогорічних учасників «Kharkiv MeetDocs» є колишні учасники «Дитятка».

Ваш творчий проєкт по праву став одним з найяскравіших, авторитетних мистецьких форумів, важливим і масштабним заходом, а популяризація українського документального та ігрового кіно – дійсно дуже благородна мета.

Фестиваль об’єднує визнаних майстрів і перспективних дебютантів, представляє фільми найрізноманітніших жанрів, знайомить з оригінальними поглядами режисерів, акторів, операторів, сценаристів. Упевнений, що цьогорічний фестиваль принесе чимало приємних сюрпризів глядачам і розкриє нові таланти.

Бажаю учасникам заслужених перемог, а гостям – незабутніх вражень! Дякую!», – сказав Сергій Чернов.

Фестиваль проходить у гібридному форматі. Фільми конкурсних програм будуть доступні для перегляду з 27 по 29 вересня на сайті фестивалю meetdocsfestival.com безплатно за умови реєстрації, освітні події та покази фільмів позаконкурсної програми жителі Харкова зможуть відвідати особисто у харківському Promodo HUB.  

Довідково. Kharkiv MeetDocs — міжнародний кінофестиваль документальних та ігрових фільмів, що фокусується на культурі, проблемах і повсякденному житті східних областей України. 

Нагадаємо.