Сергій Чернов взяв участь в урочистих заходах у Парламенті до Дня місцевого самоврядування

Урочисті заходи до Дня місцевого самоврядування пройшли під головуванням голови ВРУ Руслана Стефанчука.

«Усі одностайні в думці, що це свято є важливим та символічним для нас! Депутати, працівники виконкомів, апаратів були, є і будуть найближчими до людей. Саме від професійної їх щоденної роботи залежить розвиток місцевої демократі, розбудова громадянського суспільства. Місцеве самоврядування в демократичній країні необхідне на усіх рівнях», – підкреслив Президент УАРОР Сергій Чернов.

Заступник Голови Верховної Ради Олена Кондратюк констатувала, що 68% громадян підтримують реформу децентралізації і вважають, що вона має бути продовжена, однак 51% громадян зазначає, що поки що не відчули змін.

Керівники всеукраїнських асоціацій органів місцевого самоврядування у виступах також відзначали успішність проведення реформи децентралізації. Вони пропонували зробити наступні кроки для подальшого правового забезпечення реформи, об’єднатися навколо прийняття змін до Конституції в частині децентралізації влади, удосконалення законодавчих і нормативних актів, які регулюють взаємовідносини в органах місцевого самоврядування, спростити їх і дати можливість органам місцевого самоврядування ефективно працювати.

Президент УАРОР Сергій Чернов у своїй промові також висловив сподівання, що найближчим часом і Парламент і місцеве врядування об’єднаються навколо прийняття необхідних змін для Конституції України в частині реформи децентралізації.

Нагадаємо.