Сергій Чернов: Сьогодні українські миротворці беруть участь у семи операціях на територіях одинадцяти держав

15 липня українські миротворці відзначають професійне свято. Українські миротворці беруть участь у міжнародних місіях з підтримання миру і безпеки з 1992 року.

Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов привітав українських миротворців з професійним святом.

«Шановні воїни-миротворці, військовослужбовці та ветерани Збройних Сил України!

У різних куточках світу ви відстоювали право людей на мирне життя, чесну працю та спокій. Мужньо та віддано українські миротворці й сьогодні беруть участь у розв’язанні конфліктів у семи операціях на територіях одинадцяти держав.

Шановні миротворці, висловлюю вам щиросердну подяку за неоціненний вклад у забезпечення мирного неба над головою в усьому світі. Нехай глибока людська вдячність та шана і надалі супроводжуватимуть вас у цій благородній справі, а любов та підтримка рідних завжди будуть надійними оберегами».

Дата 15 липня стала для наших миротворців другим професійним святом, адже першим днем їх вшанування вважається Міжнародний день миротворців, який відзначається 29 травня.

Довідково. Українські миротворці входять до міжнародних місій з підтримання миру і безпеки з 1992 року. Впродовж цього часу близько 45 тисяч військовослужбовців Збройних сил України взяли участь у більш ніж 27 міжнародних операціях з підтримання миру і безпеки у різних регіонах планети, 55 із яких загинули.

Нагадаємо.