Флешмоб до Дня Єднання провели у Харківському Дипломатичному Клубі

Напередодні, Почесний Президент Харківського Дипломатичного Клубу Сергій Чернов запросив всіх взяти участь у флешмобі Єдності, який проведуть в установі.

«Сьогодні, у День Єднання, ми зібралися у теплій дружній атмосфері! Незважаючи на будь-які обставини і перешкоди, наші друзі, наші партнери, наші рідні тут, в Дипломатичному Клубі, щоб показати всім – ми Єдині, ми поруч, ми – разом! Почесні консульства, дипломатичні місії, національні діаспори, представники влади!

Єдині у своєму прагненні розвивати місто і країну, у готовності підтримати ближнього, у бажанні миру та злагоди, у відданості своєму народу і державі. разом! Почесні консульства, дипломатичні місії, національні діаспори, представники влади.

Вважаємо, що підтримка ініціативи Президента України щодо Дня Єднання – дуже важлива в такі напружені часи. Долучитися до неї дуже просто – бути спокійним, бути розсудливим, бути українцями разом. Ось ми тут, в наших стінах – дружні та єдині», – сказав у відеозверненні Почесний Президент Клубу Сергій Чернов.

Нагадаємо.