Останні новини

В обласній раді обговорили хід реалізації мініпроектів

Загалом у 2019 році реалізовується 305 мініпроектів на загальну суму 80,3 млн грн, в тому числі з обласного бюджету 39,9 млн грн.

Станом на сьогодні завершено реалізацію та вручено сертифікати 218 проєктам (73% від загальної кількості проектів-переможців).

Засідання Конкурсного комітету провів голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.

Учасники засідання обговорювали результати перевірки аудиторською службою обласної комплексної програми «Розвиток місцевого самоврядування в Харківській області на 2017 – 2021 роки» у частині проведення щорічного конкурсу мініпроєктів «Разом в майбутнє».

«Аудиторська служба надала пропозиції, які стосуються підвищення контрольних функцій Конкурсного комітету за реалізацією мініпроєктів. А також щодо відповідальності тих, хто реалізує мініпроєкти на місцях», – повідомив Сергій Чернов.

Стовідсотково реалізовано проєкти у Богодухівському, Валківському, Золочівському, Куп’янському, Нововодолазькому, Шевченківському районах, Роганській, Старовірівській, Чкаловській, Оскільській, Нововодолазькій, Пісочинській, Малинівській та Коломацькій ОТГ.

Найнижчі темпи реалізації та відкриття проектів у:

  • Старосалтівської ОТГ (25% , з 4 проєктів відкрито 1);
  • Близнюківському районі (44%, з 9 відкрито 5);
  • Вовчанському районі (50%, з 6 відкрито 3).

За інформацією районів, протягом жовтня планується відкрити 35 проєктів, таким чином буде реалізовано та вручено сертифікати 253 проектам.

На думку Сергія Чернова, той факт, що цьогоріч районам надано можливість реалізовувати мініпроекти не з червня, а з початку року, не справило позитивного ефекту на процес втілення проектів і фінансову дисципліну конкурсантів у частині обов’язкової звітності, що унеможливлює якісний контроль.

«Ланцюжок від подання заявки до реалізації проекту, на усіх стадіях треба забезпечити контролем та відповідальністю», – підкреслив Сергій Чернов.

За результатами діалогу були прийняті пропозиції змін і доповнення до Положення про порядок проведення конкурсу.

Нагадаємо.