Сергій Чернов: За вісім років громади Харківщини успішно реалізували 1746 мініпроєктів

Щорічно територіальні громади області беруть участь в обласному конкурсі мініпроєктів «Разом в майбутнє». Починаючи з 2012 року до Конкурсного комітету надійшло 5880 проєктних заявок.

За 8 років впроваджено 1746 мініпроєктів у різних сферах життєдіяльності громад – це ремонтні роботи та заходи по енергозбереженню в приміщеннях соціальної сфери, покращення водопостачання та якості води, благоустрою територій, придбання сучасного обладнання для шкіл, дитячих садочків, сільських амбулаторій та ФАПів. Багато проєктів спрямовані на відродження культури, спорту та дитячого дозвілля.

Дані: Харківська обласна рада

На реалізацію мініпроєктів спрямовано 297,3 млн гривень, з яких частка:

  • обласного бюджету 145,3 млн грн (50% співфінансув
  • фінансовий внесок конкурсантів -15 млн грн (5%);
  • приватних партнерів (місцевий бізнес) – 3,6 млн грн (1%).
Дані: Харківська обласна рада

У цьому році буде проведений дев’ятий обласний конкурс мініпроєктів «Разом в майбутнє».

У 2014 році Харківську обласну раду було нагороджено Спеціальною відзнакою Ради Європи та Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України за впровадження на території регіону обласного конкурсу мініпроєктів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє».

Довідково. Обласний конкурс мініпроєктів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» проводиться з 2012 року з метою сприяння територіальним громадам сіл, селищ, міст Харківської області у вирішенні місцевих проблем соціально-економічного характеру, створення умов для підвищення активності громад, відповідно до Комплексної програми «Розвиток місцевого самоврядування в Харківській області».

Нагадаємо.