У Харкові обговорили спільні плани зі Словацькою Республікою

У Будинку рад зустріли делегацію Словацької Республіки у складі Міністра закордонних та європейських справ Словацької Республіки, діючого Голови ОБСЄ у 2019 році Мірослава Лайчака.

Також, зі Словацької сторони були присутні – Надзвичайний і Повноважний Посол Словацької Республіки в Україні Марек Шафін, Почесний консул Словацької Республіки в Харкові Віктор Попов.

В ході спілкування визначились перспективні напрямки співпраці між Харківською областю та Словацькою Республікою. Словацька сторона поінформувала щодо пріоритетів її діяльності під час головування в ОБСЄ.

Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов підкреслив «Матимемо змогу обговорити міжрегіональні зв’язки, які щонайкраще сприяють подальшим діловим контактам. Із задоволенням скористаємося вашим досвідом децентралізації».

Міністр закордонних та європейських справ Словацької Республіки Мірослав Лайчак повідомив, що у новому амплуа Голови ОБСЄ він невипадково обрав відвідування України: «Для ОБСЄ Україна є пріоритетом. Нам важлива цілісність держави. Тож працюватимемо у двох напрямках – над політичним діалогом та допомогою тим, хто постраждав внаслідок конфлікту. З цією метою завтра поїдемо на лінію зіткнення».

Пан Мірослав Лайчак висловив готовність підтримувати та продовжувати спільні проекти з Харківщиною у сфері охорони здоров’я, освіти, економічного розвитку.