Агровиробники зможуть отримати допоміжну техніку

Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (FAO) разом з Мінагрополітики та УАРОР розпочали реалізацію другого етапу програми з надання фермерам рукавів для зберігання зерна.

Агровиробники в найближчий час зможуть зареєструватися та отримати допоміжну техніку для завантаження та розвантаження рукавів.

Cпілкування з фермерами, відбулось в селі Велика Димерка Броварського району Київської області за участі Координаторки системи ООН в Україні Деніз Браун, Голови офісу ФАО в Україні П’єра Вотьє, представника Посольства Канади Сергія Курдицького та заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Дениса Башлика, команди Української Асоціації районних та обласних рад, Київської облради, Броварської райради, Веикодимирівськоі громади.

Загалом завдяки співпраці та підтримці донорів з Канади, Японії та Австралії на загальну суму 60.5 млн.$ США буде надано понад 35 000 рукавів, 1900 одержувачам, що покриє потребу майже 6,5 млн тонн зберігання зерна.

Координаторка системи ООН в Україні Деніз Браун висловила готовність повністю сприяти в подоланні кризових явищ в агросекторі, які виникли через повномасштабну війну в Україні, та запевнила в подальшій співпраці та підтримці українських аграріїв.

УАРОР разом з обласними та районними радами усіх регіонах України продовжують роботу по отриманню в складські приміщення рукавів та механізмів, їх розвантаженню, зберіганню та роздачі фермерам. Вінницька та Волинська області практично завершили цю роботу в решті реніонів вона триває.

Фермери вже отримали понад 60 відсотків полімерних рукавів від загального обсягу гуманітарної допомоги, що надійшла в Україну.

Нагадаємо.