В Лозівському районі відновлюють заклади культури та освіти

Робочий візит до Лозівського району здійснив голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.

Зокрема, очільник облради оглянув Яковлівський сільський клуб. Наразі тут тривають ремонтні роботи. У найближчих планах – реконструкція сцени та укріплення стелі, ремонт відмостків та цоколя будівлі. Для цього у місцевому бюджеті передбачено 330 тис грн.

«На сьогодні на відновлення закладу направлено близько 500 тис.грн. Цього, безумовно, недостатньо. Тому пропоную старості та його креативній команді підготувати проект та взяти участь в обласному конкурсі «Разом в майбутнє». Цей проект має право на існування у сільській місцевості, як і на обласне фінансування, звісно, на підставах чесної конкурентної боротьби».

Також, Сергій Чернов провів особистий прийом громадян, під час якого з нагальними проблемами та невідкладними питаннями до нього звернулися мешканці району.

«На особистому прийомі до мене звернулися з питанням рейдерського захвату землі. Відреагую на заяву відразу ж після повернення з Лозової. Якщо не будуть прийняті ніякі заходи й не відреагують ті, хто захопили паї – буду звертатися до правоохоронних органів, щоб захистити права цих людей».

В ході візиту на Лозівщину, голова Харківської обласної ради нагородив найвищою відзнакою регіону «Слобожанська слава» директора Лозівського вищого коледжу мистецтв Василя Чурилова.

Оглянувши приміщення Лозівського вищого коледжу мистецтв Сергій Чернов зазначив: «На пленарному засіданні 30 травня депутати підтримали пропозицію спрямувати на її обладнання 1,1 млн грн. Переконаний, що вже цього року в коледжі з’явиться виставкова зала. Тепер справа за  будівельниками, темпом і якістю робіт».

Нагадаємо.